PL EN

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, certyfikatami Ministra Finansów - dlatego jesteśmy solidnym partnerem.

Sławomir Jamrozik - ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim o specjalności Zarządzanie Finansami. Jest również absolwentem studiów podyplomowych o kierunku Rachunkowość Finansowa i Podatkowa. Przez 6 lat pracował w dziale finansowym w międzynarodowej firmie produkcyjnej Carlsberg.

Jest ekspertem w zakresie międzynarodowych standardów rachunkowości, polskiego prawa bilansowego, doradcą biznesowym oraz członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV. Posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów. Biegle włada językiem angielskim.

Sylwia Gregorczyk - absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego o specjalności Finanse i Rachunkowość. Od samego początku związana z rachunkowością finansową i podatkową w szczecińskich firmach, a także biurach rachunkowych.

Jest ekspertem w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, a także główną księgową oraz doradcą ekonomicznym. Posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów. Biegle włada językiem niemieckim.

Zespół - składa się z kilkunastu osób, specjalistów od podatków, księgowości, kadr oraz płac. Wszyscy pracownicy na bieżąco doskonalą swoje umiejętności i warsztat pracy na szkoleniach, wykładach i seminariach. Biegle władają językiem angielskim lub niemieckim. To ludzie, którzy pracują z pasją!

Potrzebujesz
więcej informacji?
Napisz do nas!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź treść wiadomości

Strona korzysta z plików Cookies (Polityka prywatności)

© 2024 | Trames sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stronę wykonało: avangardo.pl